| AnnaFills a întrebat:

Miine este ziua de nastere a unei prietene bun acu care m-am certat alaltaieri.Ce-ar trebui sa fac? Sa o felicit, sa-i fac un cadou sau sa nu-i zic nimic pentru in timpul certei ne-am zis cuvinte foarte ascutite? Va rog raspundeti repede deoarece nu am mult timp.

7 răspunsuri:
| SimpleGirl408 a răspuns:

Depinde cine a inceput. daca ea ..ar fi frumos sa o ierti ..mai ales ca e ziua ei ...si sa o feliciti. Daca a fost vina ta, ar fi frumos sa ii cumperi ceva, sa mergi la ea si sa o rogi sa te ierte.
SAU ceva de genu '! SUCCES!

| Nobody35 a răspuns:

Eu cred ca s-ar bucura foarte mult daca ai felicita-o de ziua ei, cu atat mai mult daca i-ai oferi si un cadou. Tinand cont de faptul ca e ziua ei, probabil ca puteti trece cu vederea peste cearta aia. Mult succes! :*

| TaLyDa a răspuns:

Ii urezi la multi ani, ii dai si un cadou si ii poti spune si ca vreti sa va impacati daca ea a pornit cearta. Daca ai pornit-o tu, ii poti cere scuze(asta daca vrei sa te impeci cu ea)

| Ionicutza a răspuns:

Ii cumperi un cadou frumos, si cand i-l dai iti ceri scuze. Va fi cel mai frumos cadou! Bafta.

| AnnaFills explică:

Va multumesc mult tuturor! O voi face.

| ValentySHINee a răspuns:

Ar fi foarte bine daca ai felicita-o si sati ceri scuze chiar daca nu tu ai provocat cearta...Aceasta va fi foarte placut din partea tahappyBafta

| bela6 a răspuns:

Eu cred ca mai bine ai suna-o si ti-ai cere scuze ca maine sa fie si ea fericita de ziua ei si poti sa ii iei si un cadou! Parerea mea happy