| AnnaFills a întrebat:

M-am certat cu o prietena frt. buna iar miine este ziua ei...Noi aveam multe planuri pentru ziua aceasta si chiar nu stiu ce sa fac.S-o felicit,sa-i fac un cadou, sau sa nu-i zic nimic, fiindca in timpul certei ne-am zis lucruri destul de ascutite.Sint confuza, va rog, raspunde-ti repede ca nu am mult timp.

4 răspunsuri:
| Raluka98 a răspuns:

Eu zic sa o feliciti si sa-i oferi un cadou pentru ca daca nu o sa faci asta, nu o sa-i zici nimic, se va supara si mai tare si supararea dintre voi doua o sa se mareasca si apoi poate nu o sa va mai puteti impaca. Ar trebui sa treci peste lucrurile spuse la manie, si tu si ea, daca sunteti foarte bune prietene. Chiar vrei sa pierzi o prietena pentru orgoliul tau?

| Hαppiηеss a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea iti ceri scuze pentru acea cearta si spune-i ca vorbele alea le-ai spus la nervi. Binenteles ca ii spui la multi ani si ii oferi si un cadou cu siguranta ii va trece supararea. Bafta!

| ????? a răspuns (pentru Hαppiηеss):

Scuzati-ma ca raspund pentru alta persoana dar altfel nu apare
Eu zic sa ii urezi la multi ani si sa ii faci un cadou pentru ca astfel va veti impaca.si cerei scuze. Vorbeste cu ea si incercati sa va spuneti ce nu va convine.

| AnnaFills explică:

Va multumesc...Si da, nu cred ca trebuie sa pierd o prietena asa buna pentru orgoluil meu.Cu ea am petrecut multe, si as mai vrea asa momente placute!