| Fundita a întrebat:

Hey,TPU! Maine,adica sambata, merg la ziua de nastere a unei prietene. Ce cadou sa ii iau. Tin sa mentionez ca ea are 11 ani. Nu radeti. chiar nu am nici o idee. Ma ajutati si pe mine? Raspundeti cat se oate de repede! Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| LOwee02 a răspuns:

Poti sa ii iei o esarfa frumoasa ca tot a venit toamna, o oja (daca ii place sa-si dea unghiile cu oja) si ceva dulce (poate stii ce ciocolata ii place sau o cutie cu bomboane) happy, funda?

3 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

O păpuşă Barbie!

| andreeaemilia a răspuns:

O bluzita draguta happy

| AdzY a răspuns:

Incearca sa afli de la ea
intreaba ce ti-ar placea tie sa ai dar nu ai reusit sa obti acel lucru
daca intreaba de ce spune doar asa