| anonim_4396 a întrebat:

Miley are 17 ani.Eu am zece. Dar asta nu conteaza. Vreau sa stiu unde locuieste. Daca stiti, sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

@Theodora I-am dat adresa corecta.
10368 Woodbridge Street, San Fernando Valley = Toluca Lake.
De asemenea North Hollywood poate sa insemne tot Toluca Lake.
Uita-te pe youtube la videourile cu fanii care s-au dus in Toluca la ea acasa si dupa aia cauta pe Google maps si o sa vezi ca ce am zis eu este adresa ei.
De asemenea gasesti poze din exteriorul si interiorul casei ei din Toluca pe Google (articol dintr-o revista) si daca compari cu Google maps sau Bird eye maps... e acelasi lucru tongue

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da... Şi eu mă întrebam unde locuieşte Brad Pitt. Şi nici până acum nu am aflat.Eu am 17 ani şi el 45, dar cum zici tu:"asta nu contează".laughing

pa, pa.

| fluturas a răspuns:

Vrei sa-i faci o vizita smug?

| thegreatgatsby a răspuns:

10368 Woodbridge Street, San Fernando Valley, California, USA

| thegreatgatsby a răspuns:

Da-mi funda, ca ti-am zis cel mai corect raspwinking

| thegreatgatsby a răspuns:

Dar... daca vrei si mai DETALIATA adresa, atunci este: 10248 Woodbridge Street North Hollywood, CA 91602.

| Bubbles a răspuns:

Locuieste in Nashville, S. U. A.

Răspuns utilizator avertizat
| MusicisMusic a răspuns:

Din pacate @Swaggg nu ti-a dat raspunsul corect.Miley nu are adresa ei de casa publicata pe internet.Miley locuieste in Toluca Lake->Los Angeles->California->U. S. A... sper ca te-am ajutat

| StefyDenis a răspuns:

Hello wtf vrei? esti dus fara suparare dar copii astia ma enerveaza cel mai tare nu o sa fii never ever cu ea.

| adriana97_5200 a răspuns:

Askult eu fix atit aveam cand mi-a placut de ea dar fii mai matura sincer sa-ti spun eu sunt extra naiva si tot doream sa ma intilnesc cu ea dar te rog nu fa greseala mea sati urasti okupatia ca vrei as devii kintareata...eu sunt buna la mate si putin la kanto si cind am auzit-o vrioam sa devin cintareata e imposibil. una buna la mate sa fie cintareata. du-te si intreab-o acum pe ea cum se afla perimetrul cercului nu stie...