| IoanaXxxxx a întrebat:

Mmi dati un cuvant care sa rimeze cu ALEXANDRA? unul drgut va rog.

6 răspunsuri:
| Andrrr a răspuns:

Alexandra e fata care face pe desteapta si se se plimba cu barca laughing glumeam. Alexandra-i o fetita
Cu codita si fundita.
Nasul e o bombonica,
Gura cat o ciresica. Scuze nu pot sa ma gandesc decat la cenu asta nu gasesc doar un cuvant Sper ca te-am ajutat chiar si asa

| nimicaici a răspuns (pentru Andrrr):

Ha ha, boule laughing e de pe net happy

| Andrrr a răspuns (pentru nimicaici):

In primul rand nu sunt bou si stiu am o groaza de rime si logic ca sunt luate de pe net la ce te gandeai? Eu am spus sa te ajut, dar se pare ca nu meriti.

| IoanaXxxxx explică (pentru Andrrr):

M aajuti pe mine nu pe ea.

| InDaMix a răspuns:

Tandrawinking