| Georgiaanat a întrebat:

Mmm buna TPU, de o saptamana sunt cu un baiat din scoala (am mai fost cu el avum vreo 4 luni) si ne-am despartit din cauza mea..Acum as vrea sa ii arat cat de mult tin la el si sa fac in asa fel incat relatia asta sa tina, dar nu stiu cum sa fac asta. Ceva idei?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergeti mai des la cinema si prin cofetarii, varsta de 13 ani este ideala pentru asa ceva.

| Maioru a răspuns:

Simplu,spune-i ca tii la el sau daca nu poti sa-i spui, arata-i asta prin tot felul de gesturi si purtari din care sa reiasa asta.