| anonim_4396 a întrebat:

Moduri amuzante in care sa ii spun unei tipe ca o plac, cat de direct, ce o fi o fi. Vreau sa ii spun intr-un mod amuzant, in acest fel daca nu iese nimic macar sa isi aminteasca cu drag de moment, ca am facut o sa rada sau ceva.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine nu-i zici, parerea mea. Macar stii ca nu o sa faca misto de tine cu altii dupa

| Violleta2022 a răspuns:

Ideea este ca, daca o faci pe bufonul, s-ar putea sa nu guste gluma si sa creada ca faci misto de ea.
Este mai bine, ca prima oara sa fii serios si respectuos, ca sa te ia de baiat serios, nu de mascarici.