| ImiPlacCerealele a întrebat:

Mor de nervi si de draci crying m-am transferat la o noua scoala (sunt a 8-a) si nimeni nu sta cu mine din simplul fapt ca am mirosit o perioada urat din cauza unui tratament de, detoxifiere. Chiar si colegul de banca sa muta de langa mine straight face si imi cam place de el. Ce sa fac, sufar si nu mai pot sad ma simt atat de singura.

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Spune-le din ce cauză ai mirosit urât, şi incearcă să nu se repete.

| Roxana121 a răspuns:

In primul rind nu trebuie sa te panichezi iubita, iar 2 daca ai curaju poti sai expleci colegului tau( pe care il paci) ca ai urmat un tratament de la care mirosea urit...Sunt sigura ca te va intelege plus la asta nu-i nimic strasnic oricui se poate intimpla, nu trebuie sa te simti prost din cauza asta fii calma si totu av fi bine.Te pup