| Frogie a întrebat:

Multi dintre voi banuiesc ca au urmarit Prison Break. Sunt 4 sezoane si inca un episod mai lung "Final Break" in care moare Michael. Mi se pare absurd sa se termine asa, tinand cont ca ei inca nu au gasit cadavrul lui. Voi credeti ca o sa continue cu inca un sezon sau un episod? Multi zic ca da, dar parerile sunt impartite. Chiar as vrea sa continue pentru ca este un serial de nota 10!

2 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Primul sezon din prison break a fost extraordinar.Am vazut tot sezonul dintr-un foc.Pe parcurs a pierdut din calitate. dar totusi ramane un serial foarte bun.Despre "Final break" nu iti pot spune nimic, pentru ca inca nu l-am vazut...

| c0rn3l1uss a răspuns:

Da, a fost cel mai frumos serial pe care l`am vazut :X

Si eu sper sa inceapa sezonu` 5 =p~