| Rukhsandra a întrebat:

Daca eu sunt leoaica si el e in zodia rac ne potrivim? cat de compatibili suntem?

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Maxim am zis!

| alexdop21 a răspuns:

Nu o sa mearga, amandoi o sa va certati intruna, numai scandaluri, batai si injuraturi. TERMINATI cu prostiile astea, nu conteaza zodia, rasa, numele sau orice tampenie ci doar el/ea sa fie ok, sa te intelegi bine cu el/ea si ai sa vezi ca o sa si uiti de zodiac

| simona_6231 a răspuns:

Nu prea...sunt si eu leu iar noi vrem ceva mai activ mai intens, suntem amandoi romantici dar totusi nu mergehappy

| Peto a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in "supestitii" de astea cat de compatibil esti sau nu. Sunt multi despre care se zic ca nu sunt si cand colo ei se inteleg foarte binebatting eyelashes
:*

| inaa a răspuns:

In iubire racul si leul se inteleg