| Alexandra301 a întrebat:

Neata.Aceasta este o intrebare la care as dori sa ma ajute fetele.
Deci acum o saptamana baiatul de care imi placea foarte mult m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna.Am stat si m-am gandit si am zis ca merita sa incerc daca chiar imi place de el...Aseara cand am iesit pe balcon, l-am vazut ca statea in bratele unei fete.(fata aceea este de la mine din cartier si toata lumea o considera o tar*a)
Astazi vreau neaparat sa vorbesc cu el.dar nu stiu cum sa ii spun.Ma puteti ajuta va rog? Dar urgent! Multumesc:*

2 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Cum spune si Laura0, e mai bine sa-i spui in fata ce nu-ti convine dar ai grija sa nu aprinzi prea tare discutia ca n-are rost.Parerea mea este ca un astfel de baiat nu merita iubirea ta, poti gasi altul care chiar sa te aprecieze.

| Laura0 a răspuns:

Direct,cand e vb de baieti zi direct, frate e cu tine si se pune in bratele alteia..pai in locul tau coboram sif aceam scandal, nu-s genul de persoana care sa indure, zii direct ce simti si ce gandesti