| Alexandra301 a întrebat:

Buna TPU.
Deci sunt cu un baiat de care imi placea foarte mult de o saptamana si ceva.Aseara cand am iesit pe balcon, l-am vazut pe el ca statea in bratele unei fete.(o stiu pe fata aia si este o tar*a)Astazi vreau sa merg sa vorbesc dar nu stiu cum sa ii zic ca m-a dezamagit foarte mult.Ma puteti ajuta si pe mine? :* Va rog fara batai de joc puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu cred ca e bine sa ii spui ceva despre gusturile sau alegerile sale pentru ca pentru el fata aia e perfecta si daca tu ii zici ca e tar*a o sa-l ranesti, enervezi si o sa creada ca esti geloasa pe frumusetea ei.Stiu ca asta e primul instinct dar asta o sa-l indeparteze de tine.
been there, seen that.winking

| Alexandra301 explică (pentru Nastia):

Da dar de ce mai este cu mine? si el mi-a spus mie intr-o zi cu gura lui ca si-asa e o cur*a si o terminata.:*

| Nastia a răspuns (pentru Alexandra301):

Tu esti fata cuminte,gen sotia, pe care o vrea alaturi in societate, ea e cea cu care isi face placerile, nu trebuie sa gandeasca orice pas, doar se lasa purtat de val.Mai ales daca are pana in 18 ani se afla in acea perioada cand se lasa initiat in ale amorului de o tar*a.Am vazut multe cazuri.Baietilor le e rusine sa-si inceapa viata sexuala cu o virgina, se simt nepregatiti sa aiba grija de frica ei/etc cand si ei se simt la fel.vor sa se simta siguri pe ei, sa aiba experienta.

| Alexandra301 explică:

Da...e o idee buna si asta.Pup:*

| claudia6 a răspuns:

Buna Mira parerea mea este ca ar fi mai bine sa nu il bagi in seama deloc (indiferenta doare)numai in cazul in care vine el la tine poti sa ii spui k te-a dezamagit...pwp