| alecsutzza01 a întrebat:

Buna]!
ma ajutati cu niste sfaturi ce sa fac? deci sa incep
Am 19 ani ma numesc Maria, stau cu un coleg de facultate, dar na nu am sentimente, lui i-am zis ca am dar nu amsad... nu stiu ce este cu mine eu am avut sentimente pentru toti baieti cu care am stat. eii problema e alta i-am promis ca nu-l voi insela, si vom aveao relatie de durata. dar uite ca acum 2 zile, am venit cu un vecin, ne intelegem super, m-a intrebat daca ies seara afara. i-am zis ca da. mi-a zis daca merg cu el la un suc. iaz zis ca da. dar dintr`o prietenie "amici" a iesit mai mult, cred ca timp de 2 ore. nu am scos doua vorbe, doar ne sarutam. ei a inceput sa puna mana pe mine nu stiu ce si cum. acum i-am zis ca eu sunt virgina "mi-am inceput viata sexuala acum 1 luna. maxim. si baiatul de aseara are rietena si eu am prt. dar uite ca am sentimente pentru baiatul de seara nu pentru prietenul meu. i-am zis ca sunt virgina, dar nu mai sunt :-s. acum el mi-a zis ca cand vreau sa ma dezvirginez sa ma duc la el, a incercat el sa ma dezbarce, dar nu ia mers. i-am zis nu. si la mine nu ramane. acum nha, nu cred cai pasa de mine, a mers el cu mine distanta de casile noastre 15 km, pentru o ciocolata, care costa 2, 5lei. a costat benzina mai mult decat ce`am cumparat noi. azi i-am zis ca trebuie sa vorbesc ceva neaparat cu el, am vorbit dupa ore, dar i-am zis la telefon. ca "nu este vorba ca nu am vrut sa fac dragoste cu tine, nu am vrut, si nici nu sunt pregatita, nu am vrut pentru ca, daca eu voi face dragoste cu tine, ma voi indragosti maxim de tine, " a zis "a deci asta era" i-am zis ca "da" si a zis ca "asta e. pup"... el nu o so lase pe fata cu care sta, pentru mine. presupun, el e unul in care nu cred ca e doar cu una. daca eu asi face dragoste cu el, isi va da seama daca mai sun sau nu virgina? cum isi va da seama ca nu mai sunt? va rog ajutati-ma. da`ti miste sfaturi ce sa fac ce sa nu fac. ajutati-ma va rog mult dau funda+votcrying m-am indragostit de el. oricum imi placea de el de vreo 2-3 ani. ce sa fac? ajutor

5 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Asta e uns entiment asathinking o sa vezi ca o sa-l uiti pe baiatul de aseara.

| Andreishmek a răspuns:

Cand o sation finga o sa te doara tare(dacai fi virgina )asa ca prefate ca alui e mare si te doare... etc fndahappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fa nimic cu el adica ce dumnezeu tu nu vezi ca nu te vrea ca nu te iubeste ca te vrea doar pentru sa ti-o traga daca asta vrei tu sa fi o c* nu ai decat dar tine minte ai un prieten pe care daca nu il iubesti spune-i nu il mai minti sp pe el la fel cum faci cu tine tine minte esta NU TE VEA PENTRU O RELETIE te vrea pentru f* si nu o sa-si paraseasaca iubita pentru tine poate o aflat ca tie iti place de el si s-o gandit sa se foloseasaca de tine...

asptept stupizi dar cel putin eu ti-am spus adevarul!

| Hosa95 a răspuns:

Daca el se desparte de aia si se culca cu tine o faci si tu cu el cand esti pe ciclulaughing si cand vrea sa te penetreze zici ca te doare ca nu stiu ce te descurci doar ca esti fata mare. da ai grija sa nu te... si sa te lase balta sa ramai cu buza umflata. ai grija.

| Kripterya a răspuns:

Eu din cate am inteles tu nu ai o problema cu prietenul tau, tu nu stii daca sa faci sau nu sex [ca dragoste nu se poate numi] cu baiatul acela. Cel mai bine ar fi sa te desparti de prietenul tau daca nu tii la el. Cu cat e mai lunga relatia, cu atat el va pune mai mult sentiment. Ii vei face rau si lui, si tie. Esti cu el, dar nu simti nimic pentru el si asa te privezi si pe tine de alti baieti, mai ales ca i-ai promis ca nu il inseli [desi nu te cam tii de cuvant]. Si legat de celalalt baiat, nu stiu daca va vedea sau nu ca nu mai esti virgina, dar pot sa-ti spun ca e cam aiurea faza. Daca esti in stare sa te implici doar fizic, fara sentimente, go ahead! Daca crezi ca incepi sa te indragostesti de el, mai bine las-o balta pana nu ajungi sa suferi, mai ales ca el nu se va desparti de prietena lui pentru tine. Mai bine cauta-ti un baiat care sa te placa si pe care sa-l placi la randul tau. happy