| ladyjesus a întrebat:

Neaţa! Am şi eu o mică problemă, legată de podoabă mea capilară. Am părul foarte uscat în ultima vreme şi nu ştiu ce aş putea folosi. Acum folosesc un şampon pe bază de plante, dar nu prea dă rezultatele dorite. Dacă ştiţi vreun remediu naturist pentru părul uscat, va rog să-mi daţi un răspuns.Mulţumesc! :*

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Intra aici http://www.codrosu.ro/......par-uscat/ si vei vedea remediul pe care trebuie sa-l urmezi ca parul tau sa nu mai fie uscat! :::

---> Ma bucur ca te-am putut ajuta! :o3

| IonelaNela97 a răspuns:

Pai sa mergi la un doctor...winkingEl iti va spune ce sa faci.

| Kassandra_9578 a răspuns:

Poi...ia-ti un sampon de la nivea sau de la panten-PRO V(este o marca chiar buna) pentru parul uscat...te speli pe cap, te clateste de zoale si te dai pe par cu otet de mere:
Pui un pic de otet intr-un lighenus iar restul apa si te clatesti dar dupa ce te-ai clatit cu otet nu mai dai cu apa sa te speli pe cap...BAFTA!