| anonim_4396 a întrebat:

Neata lume!
Am plans ft mult, toata noapteacrying si mi-au aparut cearcane, am ochii ft umflatisad. In cat timp o sa dispara sau cum as putea scapa de ele mai repede?
Va rog sa-mi spuneti ca maine ma duc la scoala si nu vreau sa ma vada colegii asa:sadsad...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pune doua felii de cartofi pe cearcane si ochi, si stai linistita cam un sfert de ora.Se trag cearcanele.
Si nu mai plange.
Peste catva timp o sa-ti aduci aminte de lacrimile tale de acum si vei zambi.

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Pai, daca mergi maine la scoala, ai sanse sa-ti treaca, dar ar trebui sa te odihnesti si sa nu mai plangi, as fi curioasa, care a fost motivul pentru care ai plans toata noaptea...

| alex_7222 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa iti tii ceva rece pe ele