| Yumeno a întrebat:

Neata lume. vreau si eu sa imi spuneti care au foat cele amuzante intamplari de la scoala/liceu big grin fundita la cele mai multe sau cea mai amuzantawinking

Răspuns Câştigător
| Arex a răspuns:

Am cascat in timpul orei de romana si diriga a aruncat cu markerul dupa mine in clasa.

sau

Doi colegi, o fata si un baiat se certau si fata i-a aruncat baiatului geanta la tomberonul din baia fetelor, iar baiatul i=a aruncat ei genta pe geam. Era vara asa ca a putut sa il recupereze.

| Yumeno explică (pentru Arex):

Pentru atata lucru sa iti arunce markeru' in cap? laughing

| Arex a răspuns (pentru Yumeno):

Da. Asa reactioneaza daca te vede cascand, dar bine ea o face in spirit de gluma... sperlaughing

12 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Am dormit, ha ha ha ha.

| Yumeno explică:

Pai tuwinking app imi place cum gandeste diriga ta laughing

| STR1K3R a răspuns (pentru Yumeno):

Si eu eram acolo stateam ma uitam la diriga ce o putut sa spuna oricum mai am un pic dar mersi:*

| stefioctavia a răspuns:

Colegele mele se alergau una pe alta iar una dintre ele s-a dus in baie si a inchis usa. cealalta a incercat a o deschida si i-a dat o usa in cap celeilalte incat a cazut in gaura de la wc-u (aveam bai turcesti)si a cazut cu totul in treaba mare si cu cap si tot corpul.niciodata nu am sa uit intamplarea.cat am mai putut rade.

| STR1K3R a răspuns:

Vvai multe am avut dar la una n-am stiut se sa fac sa rad sau sa sa rad mai tare, am ales sa rad mai tarelaughing.M-am luat la bataie cu un baiat ca se dadea la una, iar ea il respingea si mi-a zis sa-l termin, dupa ce l-am ruptwinking i-am dat una in 0ua si nu stiu sper ca o ramas ipotent, imi fine dupa o venit diriginta si i-am povestit tot si o zis ca nu ma pedepseste fiindaca si-o meritat-o. hahahalaughingfunditapuppy dog eyes

| Yumeno explică (pentru STR1K3R):

laughing

| STR1K3R a răspuns (pentru Yumeno):

Imi dai fundita?puppy dog eyes

| Yumeno explică (pentru STR1K3R):

Inca o parere si am sa dau funditawinking

| M3RtZy a răspuns:

A aruncat profa e romana cu creta dupa un coleg si i-a bagat-o in gura si ala canda scuipat creta i-a bagat-o altuia in gura. Nu uit toata viata

| Yumeno explică (pentru M3RtZy):

LoL daca nu mai primesc nici una mai amuzanta iti dau fundawinking