| vlad89c a întrebat:

Neata oameni...
Sunt a 9-a si sunt intr-o clasa foarte ciudata, ma inteleg cu vreo 4-5 colegi din 27, doar ei sunt genul de copii cu care iti place sa razi si sa te distrezi in pauza... restul sunt ba emo, ba retrasi, ba bitches, ba fricosi, stiti voi.
In clasele 5-8 era atat de bine ca te puteai distra cu toti colegii si sa distrugi toata scoala, dar acuma ce putem face? 85% dintre pauze sunt atat de plictisitoare si nu prea poti face nimic si pe langa asta, din 15 fete doar 1 arata bine si poti vorbi cu ea.
Ce sa fac sa ma simt bine in puii mei la idiotu asta de liceu!? Cei mai mari, cum a fost in primul semestru?

1 răspuns:
| Laura927 a răspuns:

:/,pauzele sunt pentru pregatit ora care urmeaza nu ca sa te zbengui tu prin clasa!
Daca asta e ce te intereseaza distractia, eu cred ca iti pierzi vremea la scoala.
In Spania la cules de portocale!laughing platesc parintii tai caiete si fel de fel de lucruri care tu nu le apreciezi! Nu mai bine dai o mana de ajutor in casa cu bani?