| JonD a întrebat:

Neata prietenasi! Cum ziceam in restul intrebarilor mele ca imi place de o fata, cum sa intru in gasca ei etc...Ei am facut rost de id unui baiat din gasca ei si am vb despre o melodie care vream sa mi-o dea si cam atat.Ce am mai putea vorbi ca sa ne mai imprietenim putin asa? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| qMonsterrr a răspuns:

Si eu ma chinui sa intru intr-o gasca. thinking In fine pai puteti vorbii despre ce ati mai facut vara asta... Faceti cunostiinta, intreaba-l daca vrea sa iesiti la un suc sau o pizza cu prietenii si atunci el va sugera sa invite si gasca. Te porti dragut si te dai bine pe langa ei.Va mai plimbati si asa intrii.winking

| qMonsterrr a răspuns:

Puteti vorbii despre ce ati mai facut vara asta... Faceti cunostiinta, intreaba-l daca vrea sa iesiti la un suc sau o pizza cu prietenii si atunci el va sugera sa invite si gasca. Te porti dragut si te dai bine pe langa ei.Va mai plimbati si asa intri.

| Madallyna a răspuns:

O cunosti face to face pe aceasta fata?