| leexxu a întrebat:

Neataa:X...Voua va este frica de dentist?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, am avut aparata dentar cand aveam vreo 13-14 ani si mergeam saptamanal la dentist asa ca m am obisnuit si mi a trecut toata frica

| leexxu explică (pentru suntserios):

Si eu trebuie sa imi pun crying(.Am tot 13 ani...cat timp l-ai tinut?

9 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Cui nu ii e frica, mai ales cand iti da cu drujba intre dinti si tasneste sangele! Sunt de-a dreptul oripilat!

| fadnox a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu ştiu unde ai fost tu, dar eu care de trei ani port aparat dentar şi am mai avut şi intervenţii chirurgicale chiar n-am păţit aşa ceva, n-am văzut drujbe sau ce tot spui tu
-de de ţi-e frică nu scapi

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru fadnox):

Imi dai voie sa te aplaud? Ce performanta sa porti de 3 ani aparat dentar! Si credeam ca Usain Bolt e tare...

| fadnox a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu, nu te deranja
încearcă să îţi vezi de treaba ta şi să nu mai exagerezi

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru fadnox):

Tu nu ti-ai vazut de treaba...ca eu nici nu stiam de existenta ta

| Wehes a răspuns:

Nu are de ce sa-ti fie frica. Daca ai probleme cu durerea ii spui dentistului sa iti faca injectie si ai rezolvat toata treaba. ( Injectia nici nu o simti )

| wint3rfight a răspuns:

Nu.Chiar imi placelaughing.

| bosscool a răspuns:

Mie nu!