| Maty2000 a întrebat:

Need help...In sims 2 barbatul a divortat de sotia lui si a cunoscut o alta femeie care e casatorita.Respectiva il uraste pe sotul ei (are enemy).Eu vreau sa divorteze noua femeie de sotul ei si stiu ca dupa ce se cearta apare break up dar de data aceasta nu mai apare si sunt certati 100%.In timpul asta ea s-a mutat la barbatul de care am precizat la inceput.Dar daca ma duc in casa femeiii aceea ea e tot cu sotul ei.La relatie imi apare doar married fara engaged CU SOTUL EI.Eu vreau sa se logodeasca barbatul de la inceput cu femeia care vreau sa divorteze de sotul ei.Nu stiu de ce nu apare break up. Orice sfat e bine venit! PLz! AJUTATI-MA! DAU FUNDA PROMIT!(SCUZE CATEGORIA)

Răspuns Câştigător
| idontcareeeeee a răspuns:

Păăi... omoară soţul femeii şi după o poţi cere în căsătorie. Aşa fac şi eu mereu când vreau să scap de soţ/soţie la cineva. Poţi să îl laşi în piscină fără să mai poată ieşii sau să îl laşi în foc.Ar mai fii o metodă : apşei CTRL+SHIFT+C şi dupa scrii boolproptestingcheatsenabled true şi apoi dai pe soţ şi dai more şi după Kill... dai acolo si numai ştiu ce scrie Die by thinking şi ai mai putea să nu îl hrăneşti, să nu îl laşi să se ducă la baie etc. şi o să moară. Sper că ţi-am fost de ajutor. Pa! big grin