| SPYRYT a întrebat:

Nevoie mare de ajutor! Cand intru pe internet explorer sau google chrome imi da eroare de securitate un fel de certificat de securitate, nici ma pot loga pe yahoo. nu pot accesa multe site-uri... ce sa fac? aveti un program care face sa dispara chestile astea?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Verifica si regleaza data/ora/time zone de pe calculator sa fie cea reala. Dupa ce reglezi data si ora, da un restart la pc si apoi intra in browser.
Bafta!

| SPYRYT explică (pentru neluL):

Din pacate nu merge... chiar ii o problema grava :/

| neluL a răspuns (pentru SPYRYT):

Ce nu merge? Sa setezi data si ora? Sau nu ramane data si ora setata? Data si ora o schimbi din dreapta jos pe desktop.

| SPYRYT explică (pentru neluL):

Am schimbat dar nu o mers din prima dar si-o revenit. mersi mult pentru ajutor

| neluL a răspuns (pentru SPYRYT):

Cu placere! wave bye, bye

5 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

Salut! usor seteaza ora si data si s-a rezolvat succes big grin