| χεςρυψχ a întrebat:

A m o problema cu motoarele de cautare : Cand incerc sa intru pe google, facebook, yahoo sau orice alt site imi apare o eroare: Cerstificatul de securitate al site-ului nu prezinta garantie. Am facut si un print: http://img708.imageshack.us/img708/1892/34542177.png Aceasta problema o am si pe Google Chrome, Mozila si internet explorer. Ora si data sunt setate corecte. Vo rog ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca traim in 2012(parca asa se vede in poza), te cred, poate la tine e cu un an in urma ceva, acum, nu stiu ce sa ziclaughing. Vorbind serios, asta vine de la ora si data. Pune 2013 si-ar trebui sa mearga.