| ralucrissss a întrebat:

Nici nu stiu de ce postez aici intrebarea mea,insa nu dau de raspunsul pe care il caut in alta parte.Ce se intampla cu mine atunci cand numai sunt capabilă mental sa simt ceva,gen orice? Cand nu ma mai simt fericita,trista,entuziasmata etc,efectiv ma simt goala,ca un sac gol,niciun sentiment,nici o stare,exceptând cand singura stare care ma mai poate atinge sunt nervii,frustrările din cauza a niste lucruri mărunte,dar care tot reusesc sa ma atinga,la modu ca imi cauzează stări de nervozitate,aproape de, frustrare sau furie ...Ma rog asta e cam mult spus,dar cam pe acolo, ce se intampla cu mine?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla ca esti intr-o pasa proastă. Toti trecem prin zile din astea (sau saptamani). Probabil nu ai nici un scop serios in viata.