| Catalion a întrebat:

Niciodata nu am inteles faza asta, dar mi s-a intamplat de cateva ori si sunt sigur ca si altora. De ce unele fete, cand nu sunt singure pe undeva, daca vede un baiat, incep sa rada discret cand baiatul trece pe langa ele si isi vede de ale lui, chiar si daca acel baiat nici nu s-a uitat prea mult la ele si nici nu le cunoaste?

Răspuns Câştigător
| TheNigga a răspuns:

Nu-s fata dar cred ca iti por raspunde.
DECI:

-Ori a vazut ceva atractiv la acel baiat
-Ori ar vrea sa cunoasca acel baiat
-Ori este o pitipoanca care n-are cine sa o.uta
-Ori acel baiat atrage atentia intr-un anume fel.
Asemenea fete nu merita bagate in seama. Cele mai multe sunt doar pitipoance neinsemnate.
Insa daca ti se intampla des atunci nu ele sunt problema ci tu.

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Poate ca sunt disperate după un iubit laughing sau pur si simplu din prostie, deci...nu te ambala happy

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Fetele...ceva tipic lor, nici eu nu inteleg chestia asta dar cred ca-i dau dreptate lui TheNigga.