| YoungSteve a întrebat:

Niste exercitii de pectorali si abdomen( in afara de abdomene) mai stiti? Funda si raspuns inteligent!

Răspuns Câştigător
| Adyr0 a răspuns:

La pectorali sunt celebrele flotari si la abdomene poti incerca bicicleta, iti lucreaza absolut toi muschii abdominali.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru abdomen` cel mai bun e alergatul, pot granta

pentru pectorali, daca nu frecventezi sala...acasa ai putea face flotari cu mainile apropiate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa te ajut in privinta pectoralilor.banuiesc ca ai un calorifer sau un pat mai ridicat in camera. Sprijinati picioarele in pat sau calorifer si da flotari cu mainile la nivelul umrilorwinking succes

| tepeliga a răspuns:

Echere sunt cele mai bune am facut sport 5 ani box