| EnnY a întrebat:

Niste povesti cu fantome dar nu vreau de'alea de pe spectrul realitatii.
Deastea traite de voi.
funditZZa pentru cea mai infricosatoarewinking

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Am eu doua intamplari care li sau intamplat prietenilor mei:

Deci este vorba despre un baiat care se plimba cu niste fete pe la 11 noaptea si a dus-o pe fiecare fata acasa si el a ramas singur si se indrepta spre casa si in timp ce mergea se auzeau niste pasi in spatele lui... s-a uitat si a vazut un om cu o palarie neagra si era imbracat cu o geaca dintr-aia lunga...ca si la dedectivii si nu-i putea vedea fata insa a vazut niste ochi rosii si s-a uitat la ei a inceput si lui sa i se inroseasca ochii si a cazut jos si a inceput sa planga, eu am auzit a doua zi si nu am crezut da apoi inca unei fete i s-a intamplat exact la felbig grindar tot nu ma sperie.pana nu mi se arata mie nu cred o iota din ce spun altiiwinking

Si mai este una:

In satul unde locuieste bunica mea este o casa parasita, de fapt un bar...inca este in picioare insa inauntru este deranjat...si niste prieteni s-au dus pe la 9-10 seara acolo au intrat si au vazut doi ochii rosii care sclipeau si o mana care iesea din intuneric s-au speriat si au fugit.Eu nu am crezut si asa ca am intrebat-o pe profa` de religie si mi-a spus ca diavolul se poate arata pe pamant insa doar celor foooarte pacatosi si indepartatii de Dumnezeu

Eu astea le-am auzit, dar nu le credbig grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu stau in chirie si prin gurile de ventilatie de aer (nu sunt operative) am un musafir nedorit e un LILIAC si noaptea mai fosnaieste ca vrea sa iasa dar nu poate, la inceput m-am cam speriat ca nu stiam ce e dar cand mi-am dat seama am zis ia sa iti pun tie niste otrava sa mori ca deranjezi prea mult. Uite ca mai e in viata am incercat cu fel si fel de tipuri dar nici un rezultat.