| publicname a întrebat:

Niste urari cat mai SIMPLE de Paste?

4 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

``Sa ai un Paste fericit alaturi de cei dragi!``

| Eu4EverX a răspuns:

Paste ferecit!

| alexa18 a răspuns:

Cu ocazia zilei sfinte de Paste va urez multa sanatate, fericire
si implinirea tuturor dorintelor. Paste Fericit!

| fashionaddict a răspuns:

- Anul acesta cu ocazia sfintei sarbatori a Invierii Domnului iti doresc ca iepurasul sa nu uite adresa ta sa vina la tine impovorat cu bunatati si mai ales sa isi aminteasca sa iti dea cadoul meu: un plic cu o mie de pupici. Sarbatori fericite!

- Anul acesta nu mai exista sponsorizari asa ca iti aduc doar urari de fericire, sanatate, veselie si multa iubire. Semnat: Iepurasul!

- As vrea sa petrecem Pastele impreuna. Desi stiu ca nu e posibil, iti voi fi alaturi cu sufletul si sper ca speranta Invierii sa mi te aduca aproape in curand! Paste fericit!

- De Sfintele Sarbatori va transmitem cele mai alese ganduri de sanatate
, liniste sufleteasca si impliniri!

- Dumnezeu sa va dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, o binecuvantare la fiecare pas si un raspuns la fiecare intrebare. Paste fericit!

- Fie ca bucuria Invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice cu cei dragi. Hristos a inviat!

- Fie ca Sfintele Pasti sa va lumineze sufletul si casa
, sa va aduca numai bucurie si sanatate, iar Dumnezeu sa va aiba in paza!

- In noaptea de inviere cand clopotele bat, sa spunem cu tarie… HRISTOS A INVIAT!

- Ou inrosit, miel rumenit, cozonac marit, Paste fericit.

- Paste mielul fericit, Oul sade inrosit, De rusine s-a scumpit, Iar iubitul iepuroi Sa-ti aduca euroi, Fericire, sanatate, mult noroc si spor la toate!

- Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii.

- Sa-ti fie viata pufoasa ca un cozonac, fara griji ca a unui miel, colorata ca un ou de Pasti si luminoasa ca ZIUA INVIERII. HRISTOS A INVIAT!

- Un iepuras tare dragalas… a iesit in cale… cu viteza mare… si-ti ureaza neincetat… sa ai Paste Minunat… si Hristos a Inviat!