| AntiManeleProRap a întrebat:

Noroci, fumez de ceva vreme si unii prieteni spun ca nu trag in piept, eu trag in gura, si trag aer dupa aceea, stiti ideea, daca nu ar intra in plamani cand fumez ceva tare atuncea nu ar trebui sa fiu ametit, nu?

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna!
Esti ametit din cauza ca fumul pe care nu-l elimini ajunge la creier si se creeaza senzatia de ameteala!happy
Si inca ceva: cand nu tragi in piept ai mari sanse sa faci cancer in gat!happy
Sper ca te-am ajutat!happy

Răspuns utilizator avertizat