| Chainsaw a întrebat:

Buna tpuu.Eu inainte fumam asa : Trageam fumul si apoi trageam aer in piept dar ma lua ameteala etc si simteam fumul ala in gat urat de tot ..Acum fumez altcumva.Niste prieteni care fumeaza marijuana si alte porcarii m-au invatat sa trag asa : trag fumul si apoi trag aer cu nasul si ori il scot pe gura ori pe nas.Senzatia este de x10 ori mai tare numai ametesc asa rau si ma simt mai bine + ca numai simt fumul ala in gat dezgustator.Deci daca trag fumul si apoi trag aer cu nasul cu gura inchisa trag in plamani? Deci cum e mai corect si mai bine prima oara trageam in piept sau acum a 2 a oara trag corect in piept. Fundawinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici cum nu e bine eu zic daca poti lasate.si eu fumez dar de mai multi ani si crede-ma e foarte greu sa te lasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pe mine ma cheama nebuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti faci tu la bulau cu marijuana, cum sa pui o intrebare pe un site public si ceri sfatul cum sa folosesti drogurile?

| KaterinkaBoy a răspuns:

Lasa fumatul si apuca-te de sport. Fumatul (de tutun, marijuana) nu o sa-ti aduca nimic bun. Tutunul o sa-ti faca praf plamanii, gatul, dintii si altele.Marijuana o sa-ti faca terci sinapsele si la 25-30 de ani o sa vezi ca te doboara stresul si o sa pici in ditai depresia.Pentru binele tau, lasa-te!