| anonim_4396 a întrebat:

Noua nu ne pasa unul de altul dar totuși ne ajutam reciproc, atunci care-i logica?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se numeate inima big grin

| T0T a răspuns:

Păi ce, trebuie să ai logică? Doar uite-te la cretinii care cred că Pământul e plat. În ziua de azi logica e a dracu de demodată.

| Plato a răspuns:

Depinde cine sunt "ei".

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pai nu iti pasa dar ii ajuti pentru ca poate la un moment dat vei avea si tu nevoie de ajutorul lor. Asta e logica

| anonim_4396 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Faci asta doar că sa fii ajutat, pentru interesele tale?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Exactwinking. Acum depinde si de persoane, pe unele poate le ai la suflet si tii la ele, dar in general asa e.

| HaneloreOlga9 a răspuns:

Nu are logica, cand te ajuti reciproc cu cineva inseamna ca iti pasa de acel cineva, caci de.altfel nu.ti pasa sa il ajuti.