| umbra_2505 a întrebat:

Nu am avut nici nu am niciun prieten si am 20 de ani.Nu m-am sarutat niciodata cu un baiat. E ceva normal?

2 răspunsuri:
| cookie_1240 a răspuns:

Nu e ceva anormal. Oricum nimeni nu poate pune etalonul de normal sau anormal in acest caz. Fiecare face cum vrea, cand vrea, si, mai important, cand se simte pregatit.

Parerea mea: nu e asa un mare lucru, chill.

| dyzzy22 a răspuns:

Nu cred. Poate nu ai gasit persoana potrivita.Mai incearca sa cunosti si alte persoane...sa fii mai sociabila. poate o sa ai succes! bafta