| cataleya a întrebat:

Este normal ca la 15 ani sa nu ai niciun prieten si sa nu te fi sărutat vreodată?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| mona a răspuns:

Este perfect normal

| neutrino a răspuns:

E foarte normal, anormal este ca normalul de ieri devine anormal azi. Maine ce va fi?

| PedoBarbie a răspuns:

E normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie si am 16 juma'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita e normal!
Ceea ce mie nu mi se pare normal nu este faptul ca o fata de 15 ani nu are prieten si ca nu a fost sarutata happy (asta se va intampla la momentul potrivit-trebuie doar sa il astepti si sa gasesti persoana potrivita) happy -ceea ce mi se pare anormal sunt fetele care incepand de la vastra de 13-14 ani isi incep viata sexuala-(si mai tragic) unele raman cu copii copile fiind ele la aceasta vastra!
Nu-ti fa griji iti vei face un prieten la un moment dat!-totul la timpul potrivit(nu te grabi caci graba dupa cum vezi strica treaba)!
Este perfect normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Societatea asta de toata jena...

Normal e si sa mori virgin. E doar un alt fel de a trai, altceva pe care ti-e centrata atentia.
Asta in normalul meu.

Trebuie sa gasesti tu, ce te face pe tine fericita. Daca te iei dupa ceilalti, o sa traiesti pentru ei si prin ei. Nu ai simtit nevoia? E bine. Ai simtit nevoia si nu ai facut-o? Gaseste-ti pe cineva.

Oricum ai lua-o, e ceva intim, ceva in care societatea nu are niciun drept sa se bage.

| Bøøgey a răspuns:

Treaba cu sarutatul e normala. Da' chiar niciun prieten n-ai? Sau te referi la iubiti?

| cataleya explică (pentru Bøøgey):

Ma refer la iubit, chiar niciun prieten sa nu am laughing

| slenderica a răspuns:

Da.

| Lorenuta2000 a răspuns:

Da, stai linistita. Si apoi, mai bine prea tarziu decat prea devreme.

| XRanyaX a răspuns:

Da, e perfect normal. Stiu ca acum pare greu dar toate se intampla la timpul lor. Nu te grabi, ai timp destul, se va intampla cand nici nu te astepti.