| Mirela111 a întrebat:

,, Nu am avut niciodata un contact sexual,, insa am avut ultima menstruatie pe 17 februarie si deja e 26 ianuarie,, de ce asa?

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

In primii ani menstruatia e normal sa intarzie. Poate fi vorba despre o dereglare hormonala, de o raceala, de la stres, medicamente, alimentatie incorecta etc.
Pentru a fi sigura ca totul este ok indicat ar fi sa mergi cu mama ta la o consultatie medicala.
Mai multe vezi aici:
http://www.csid.ro/......a-4044233/
Bafta!

| totElodia a răspuns:

Deci ai avut ultima menstruatie pe 17 februarie, si deja e 26 ianuarie, cand de fapt e 24 martie. Eu nu inteleg. Tu ai menstruatie descrescatoare, esti extraterestru sau ciclop irlandez?

| Sonjaaa a răspuns:

Nu-i problema. ciclu mai vine si cand vrea el, nu doar cand il astepti tu. poate e o raceala