| YoYo a întrebat:

Nu am inteles pana la urma de ce daniela crudu a fost data afara de la razvan si dani? Vreau pls motivul adevarat nu ce credeti. Mara mistouri. pls Funda

2 răspunsuri:
| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

So culcat cu kinv important nu stiu kine si eu prins si razvan cu ala or sp ca ei nu tyn parasute in studiou si de aceea   fundita?

| Flory_9956 a răspuns:

Daniela Crudu a fost data afara de la emisiunea "Neata cu Razvan si Dani". Vedeta a anuntat ca de luni, 17 ianuarie, nu va mai fi vazuta la matinalul de la Antena 1.

Daniela Crudu a avut de suferit de pe umra scandalului sexual cu Leo de la Strehaia, iar conducerea trustului Intact a decis sa o scoata de pe "sticla".

"Mi s-a spus sa nu mai vin de luni la emisiune, din cauza scandalului cu Leo de la Strehaia. Cu Antena mai am contract, dar nu cu emisiunea. Imi pare rau pentru ca emisiunea asta o faceam pentru ca imi placea la maxim, nu ma interesa nimic altceva", a spus Daniela Crudu in emisiunea "Drept la tinta" de joi.