| WalterWhite a întrebat:

Nu am mai fost la scoala de o saptamana si nici nu am vorbit cu niciun coleg, maine o sa ma duc la liceu si toti or sa ma intrebe : De ce nu ai venit si din alea, vreo replica, raspuns(vreau sa spun asa la misto sau ceva) bun?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Raspunde-le tu la misto si ai sa vezi ce misto vor face ei de tine cand ai sa le ceri lectiile pierdute. Daca te intereseaza lectiile. Spune-le adevarul. Daca nu ai nimic de ascuns.

| William a răspuns:

Vechea replica '' am fost bolnav, o sa aduc scutire'' merge si la colegi si la profesori.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce e nevoie de atatea explicatii, zi de ce nu ai venit si gata, lasa replicile luate de pe net

| Aldercy a răspuns:

Bună.
Spune-le că ai avut probleme de familie sau de sănătate. Nu trebuie să dai explicaţii.