| LOADING █████████99% a întrebat:

De 2 zile sunt cu un coleg. Pur si simplu a ajuns vorba de cui ii place fiecaruia. El a spus ca daca afla de cine ii place rad de el. orium upa ce promit eu ca nu rad si alea alea, a recunoscut ca de mine. A venit randul meu sa spun de cine imi place iar eu am spus ca putin de el.
El : putin?sad
Eu : hai sa zicem ca mai mult.
In fine, problema este ca nu.nu sunt sigura nici eu de ce simt pentru elstraight face (dar ne-am vazut zilele astea doar la scoala si nu vrem sa afle colegii asa ca nu am vorbit, nu nimic). Maine seara ne intalnim. Ce credeti? Sa astept sa vad ce iese pana maine sau sa ii dau papucii?
Mersii mult! kiss
Scuzati ora tarziehee hee

Răspuns Câştigător
| nononono1111111111 a răspuns:

ASTEAPTA! Cine stie? Pare destul de interesant si momentan chiar nu ai motiv sa-i dai papucii nu te supara...Si ce-ti pasa de colegi? da-i in colo iti place, iti place nu decid ei viata ta!

1 răspuns:
| JustMe_2110 a răspuns:

Bunabig grin
Asteapta, oate vrea sati spunamai mult, insa daca nu-l placi...
Ar fi bine sa nu-i dai sa-si faca iluzii...Sau sperantemca dupa va suferi enorm...
Daca ii dai...Va suferi...
Nu colegii va hotarasc viata,ci voi.
Daca va placet,tot inainte.
Daca nu,tot inapoi.
Pune-ti sentimentele in ordine, spune-i ce simti, chiar daca nu i va placea sau i va placea.
Ca poate cu timpul...big grin
:* Deci, asteaptahappy