| Priss99 a întrebat:

Nu de mult timp am facebook si de o saptamana asta imi aparetongueentru a continua sa folosesti Facebook, te rog logheaza-te la contul tau de email de mai jos.Acesta ne va zice noua ca este un email adevarat pe care il puteti folosi si atunci va vom putea ajuta sa va gasiti prietenii care folosesc Facebook. Eu am incercat asta si nuh merge! nu stiu ce are dar va rog mult ajutati-ma! cel mai bun raspuns primeste funda! va rog ajutati-ma!sadsadsadsad

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este o verificare periodica care cei de la facebook o fac pentru a vedea ca intr-adevar tu esti titularul contului.