| TrueRO a întrebat:

de un timp nu mai pot intra pe email si messenger deci cand bag id si parola la ambele la mess zice ca nu merge iar la email ma baga pe un site si spune sa schimb parola sau nu stiu exact.Va rog ajutati-ma ca acel id e si la facebook si la mai multe siteuri mai pe scut il folosesc la orice.

Răspuns Câştigător
| DaViDeNkO a răspuns:

Da, li s-a cerut și altora să facă la fel, chiar și mie. Ideea este că probabil e ceva de la securitatea lor și e spre binele fiecăruia. Îți apare tot roșu pentru că TREBUIE să conțină, parola bineînțeles, numere și litere mari. Asta e rezolvarea, cu plăcere.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul tau cred ca a fost blocat deoarece cineva a vrut sa incerce parole sa poata intra pe mail-ul tau. Sfatul meu e sa-ti schimbi parola asa cum te directioneaza mail-ul.

| TrueRO explică:

Dar eu tot incerc sa o schimb dar tot apare ca nu e prea buna parola nu ma prea stiu tot pe rosu este.

| xtRazvanxt a răspuns:

Asa am patit si eu, si am fost nevoit sa-mi fac alt id