| Biancabiibiii a întrebat:

Nu demult am cunoscut un baiat care este rusinos si a facut anumite gesturi pe care nu stiu cum sa le interpretez si am nevoie de ajutorul vostru! De fiecare data cand ii solicitam ajutorul mi-l oferea neconditionat, orice aveam nevoie, si cel mai mult mi-a placut ca in timpul sesiunii mi-a scris timp de 2 ore ceva ce imi trebuia urgent, acum suntem in vacanta, l-am intrebat cum ma priveste el mi-a spus ca e mai rusinos si ca nu se gandeste acum la o relatie, dar totusi aceste gesturi pot fi facute doar din politete din partea unui baiat? Plus ca s-a apropiat timid de mine si imi stia numele nu tocmai direct de la mine, nu stiu insa exact sursa, si parea foarte interesat de viata mea, cel putin cand ne vedem imi zambeste tot timpul si se opreste sa discutam, sunt foarte confuza nu stiu ce sa cred? M-ar ajuta mult parerile voastre! Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca te place dar e prea timid sa iti zica ceva, plus ca si il opreste chestia asta. ce zice "daca nu iii plac timizi si ii zic ca o plac, pleaca de tot si o pierd si ca prietena" cred eu. acum sta asa intre ciocan si nicovala, poate vrea si mai mult adica sa i fi iubita dar nici de tot nu vrea sa te piarda.

1 răspuns:
| bbu2eugen a răspuns:

Te place! Dai o sansa