| onlyone a întrebat:

Nu exista un program care sa iti arate ce tip de unitate ai?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Programul Aida 32, iti arata toate datele necesare legate de pc-ul tau.

5 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

Everest, sau mergi in start-run-dxdiag(tastezi)(trantesti un enter) si o sa iti afiseze mai mult decat iti e necesar.

| vladucu a răspuns:

Blunds are dreptate

| blunts a răspuns:

Si mai e o varianta...Start-clickdreapta pe my computer-proprietati si te uiti la general

| calin_8208 a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/id__4566 asta e un program :everest" care iti zice toate detaliile despre PC, probabil mult mai multe decat o sa ai tu nevoie. Bafta si sper sa gasesti butonu' Download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dxdiag, il gasesti in C:\windows\system32.