| Neverever a întrebat:

Nu imi gasesc buletinul si maine am bac! nu stiti cu ce alt act pot sa intru in examen? Pls. Astept raspuns URGENT!

Răspuns Câştigător
| gabriela a răspuns:

Pasaport, certificat de nastere... e destul de grav, nu cred ca merge cu certificatul. Mergi dimineata la 7 la evidenta populatiei, faci poza si peste o ora vine mama dupa tine cu,, cartea de identitate noua. Tu doar poza si semnatura...restul rezolva parintii. Bafta la examen!

1 răspuns:
| scumpika201093 a răspuns:

Incearca cu buletinul de alegator shcertificat de nastere, sh carnet de elev