| deeyuhd a întrebat:

Nu imi mai merge mess`ul.adica nu mai pot sa intru pe mess.imi spune ca ceva ar fi gresit dar pe mail merge acelasi id si aceeasi parola.
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Cred ca stiu acre e problema thinking A incercat cineva sa-ti sparga parola, nu a reusit, i-ar messu` posedat de tine s-a blocat pentru o anumita perioada de timp happy
Nu te impacientawinkingAsteapta un pic, mie mi s-a intamplat de sute de ori si chiar daca am reinstalat nu a mers big grin
BaFtha`

6 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Reinstaleaza-l happy

| Rustin a răspuns:

Sapa gropi

| xFaith a răspuns:

Stergel de tot si apoi reinstaleazal happy

Si mie imi facea figuri.

| yubireeterna a răspuns:

Pai ori tia schimbat ceineva parola ori are o problema messu trebuie sa il dezinstalezi si sal instalezi din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea intra pe meebo big grin [scriie pe google meebo login to yahoo si da`i pe prima] si pe mail da merge aceeasi parola si id si poti intra acolo si vorbi big grin dar incearca sa iti dai jos din nou mess`ul >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa instalezi alt messenger : 8, 9. happy funda happy