| Fabr3 a întrebat:

Cand intru pe id-ul meu de mess nu ma lasa.Imi spune ca am o problema cu conexiunea la internet.Iar cand intru pe alt id ma lasa,nu am parola sparta,daca aveam nu puteam sa intru pe mail,pe mail merge sa intru,contul nu este blocat, ca pe mail merge... Va rog frumos ajutati-ma funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema de la serverele Yahoo tot mai intalnita in ultimul timp. Serverele sunt supra solicitate si exista problema asta de logare. Nu poti decat sa astepti si sa incerci mai tarziu.

3 răspunsuri:
| larisalary12 a răspuns:

Ai putea sa iti faci alt cont

| Fabr3 explică:

Pe alt cont imi merge sa intru, nu cred ca e de la asta, si nu vreau sa imi fac alt cont, imi trebuie acel cont de messenger.happy

| Fabr3 explică:

Ma ajuta cineva?