| 3my098 a întrebat:

Nu imi merg boxele si nici castile (Cred ca e de vina pc)
Jos imi apare incontinu "you just plugged a divice into the audio jack" si la secunda se schimba in "you just unplugged a device from the audio jack" ce ziceti? Ce ar trebui sa fac casami mearga calumea? sad (Funda)
PS (Cand conectez castile sau boxele si scrie jos you just plugged...nu se aude nimic, Cand imi scrie you just unplugged mi se aude un bazait)

4 răspunsuri:
| 3my098 explică:

Doamne ma cica virus rolling on the floor

| 3my098 explică:

Aa ok

| catalinmessi55 a răspuns:

Virus maree reinstaleaza windowsul

| catalinmessi55 a răspuns:

Da ma asa am avut si eu si cand mi-am reinstalat windowsul a mers