| dulc3'maria a întrebat:

Nu stiu ce am facutstraight faceam tras de un program sau ce e ala de jos de langa ceas de pe desktop si le-am insirat pe tot ecranulhee heeapoi le-am facut..nu stiu cum am tras din toate partilelaughingiar acum nu stiu unde e...este cel care apare cand imi bag castile si acum nu mai apare jos cand imi arata ca mi-am bagat castile apare sus in dreapta dar habar n-am unde e...straight facenu dau de el...scrie sus cand bag castile mic "information you just plugged a device into the audio jack!" dar inainte scria jos...pfff...nici nu stiu daca ati inteles ceva dar daca a inteles cineva ceva sa imi zica si mie cine nu...nu comentati degeabahappy

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Si cum vrei sa te ajutam daca tu nu ai explicat cum trebuie? happy
Este vorba de driverul audio care il poti reincarca dar trebuie sa ne zici daca ai placa audio separata sau onbord?

2 răspunsuri:
| dulc3'maria explică:

Habar n-amhee hee

| anonima16 a răspuns:

Nu stiu happy