| TechnoOfficial a întrebat:

Nu imi merge microfonul cand il bag imi zice 'you just plugged a device into the audio jack' ce trebuie sa fac sa se auda microfonul?

4 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Daca ai laptop ar trebui sa ai microfon incorporat, cred ca ai placa audio realtek si alea sunt cam proaste trebuie facute niste setari cauta si tu setarile pe net

| JusticeForCraiova a răspuns:

Trebuie sa bagi mufa de la microfon in primul usb rotund ala de la boxe e in mijloc si in stanga lui acolo trebuie

| stoica1 a răspuns:

Trebuie bagata mufa de la microfon la boxe n spatiul acela rosu sau in spatele unitatii tot intr-un spatiu rosu daaa nu instaleaza Cd-ul care ti l-a dat cand ai cumparat Microfonul Funda?

| flyer90 a răspuns:

Nu cred ca l-ai bagat in mufa care trebuie in primul rand. Apoi, unde vrei sa ti se auda microfonul? Default nu se aude in windows, il testezi folosind skype, messenger, etc