| Andrei95_2385 a întrebat:

Salut, am o problema mi s-a stricat placa video de la pc si l-am luat pc unchiului meu dar el nu are sunet eu la pc vechi aveam si am pus monitorul meu la statia lui (monitorul meu are boxe incorporate) si cand am bagat in gaura aia verde si im scrie "You Just Plugged a Device Into the Audio Jack"ce pot sa fac sa am sunet.Nu stiu daca m-ati inteles. Funda...

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Trebuie doar sa dai ok, si sa nu fie volumul pe zero (mute) si ar trebui sa mearga! baftaa!

| GicuGagicu a răspuns:

Intrii la volume control si vezi daca e dat pe mute volumul. daca nu, monitorul tau a venit cu vreun cd de instalare? daca da foloseste-l. daca nici asa nu merge dezinstaleaza si reinstaleaza placa de sunet. iar daca nici asa nu merge inseamna ca nu mai functioneaza boxele sau placa sunet

| Andrei95_2385 explică:

Mm dat la volume control si scrie "No audio device is installed"