| FriendsShow a întrebat:

Nu imi merge sonorul imi pc...boxele sunt bune ca am vazut eu...si cand intru pe winmap imi zice device not found.please selec another device in configuration.error code 88780078, daca intru pe youtube nu merge nu se aude nimic.imi trebuie audio device, nu-i asa? de unde il pot lua?(funda)

2 răspunsuri:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Si eu am patit la fel...schimba windows si o sa-ti mearga dupa aceeahappy Sau mai te poti uita si la driverewinking

| XK a răspuns:

Instaleaza-ti placa audiowinking