| SunshineSunrise a întrebat:

Nu înțeleg analogia asta. Puteți sa ma scoateți la lumina?
Noi avem o panarama în clasa la cel mai serios mod, nu în sensul ca merge dând din fund sau ca se îmbracă nu știu cum, în sensul ca a fost regulata prin baia baietilor și i se făceau poze subtile, ea zice ca nu e panarama ca nu are relație și poate sa o facă cu cati vrea, are poze pe Facebook cu un prezervativ în gura, e genul ala care are multe like-uri pe poze nud artistice și hack de urmaritori ca acum o luna avea 500 și ceva și acum are 13k și nu ai cum sa crești atât intr-o luna.
Toți din clasa o pupa și o iubesc, toată lumea sta la țigară cu ea, când baga pe cineva în seama persoana respectiva se simte ca în Rai de parca cine știe ce ar fi.
Eu nu prea sunt suportata în clasa decât de 3 persoane, cu alea am grup. Nu sunt genul ala manele, buric gol, pantaloni rupți (ca din cate am observat ca sa fii agreat trebuie sa asculți manele și sa ai un stil asa). Eu sunt cu rap/trap, chestiile astea și chiar țin la caterinca, în sensul ca dacă ieși cu mine 30 de minute razi 40 de minute la modul ala doar ca nu am cum sa fac caterinca cu colegii mei pentru ca nu ma înghit. Partea nasoala e ca din c***va nu ma mai scot și din obsedata de p**** chiar dacă eu am avut doar 4 relații la viata mea si am făcut-o cu primul băiat cu care am stat 1 an și ceva.
Nu înțeleg, de ce fata respectiva are tot felul de filmulețe și de poze când făcea sex în baie și tot felul de poze care arata asta și eu nu m-am compromis cu nimic și ma fac asa?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru ca aleia nu-i pasa, traieste cum vrea, nu sta sa-si puna mintea cu parerea lumii, nu se arata afectata si atunci oamenii realizeaza ca orice ar face n-o deranjeaza, tu in schimb se vede ca tii cont de ce zic si gandesc ei si de aia continua sa te atace.

| darrio2007 a răspuns:

E ceva asemanator ca o cătea in calduri si toti căinii se tin dupa ea ca sa o reguleze. Nu trebuie sa o bagi in seamă. Sau vrei sa fii la fel ca ea?

| RAY a răspuns:

De ce iti critici reflectia?

| Andreeush a răspuns:

Dacă aia e o ușuratică e problema ei.
Nu îi mai da importanță și uităte la tine.
De ce te interesează ce fac alții cu viața lor?
Ar trebui să îți ocupi timpul cu lucruri mai serioase.
Gândește-te la tine.

| mentholinks a răspuns:

E simplu. Ea este vazuta ca o fire libertina care face ce vrea si tu esti etichetata curva fiindca probabil ai facut-o si tu cu 4 baieti dar pastrezi o anumita raceala fata de baietii de la tine din clasa care probabil vor sa ti-o traga si ei.

| Violleta2022 a răspuns (pentru mentholinks):

Total de acord cu tine, Algar!
Acelasi raspuns il am si eu, pentru fata asta.

| CaliforniaLA a răspuns:

Nu trebuie sa iti pese de parerea altora, da-le rekt-uri pe masura si fa referiri la "panarama" aia cand se aduce vorba. Da-mi dm ca poate ne imprietenim, pași de treabă

| Credinoameni a răspuns:

Duce lipsa de atentie si are nevoie de altii sa o valideze, ca sa aiba incredere in ea /stima de sine.

| Puneo a răspuns:

Stai chill și gândește-te că e "Treaba ei".