| Leo0008 a întrebat:

Nu înțeleg cum de fetele în ziua de azi sunt asa facute și mari.
Am cunoscut o fata care avea 13 ani și era mai înaltă ca mine si mai făcută.
Parea de 17 dar am lasat-o, deoarece are 13 iar eu 18 ani,
Am 18 ani și sunt scund, arat ca un copil de clasa a 7 și nu sunt facut,
Fac 5 luni de sala și fata respectiva e mai mare și mai făcută ca mine,
Ce e neregula? Cu mine sau cu ea?
Nu sunt eu dezvoltat sau ea e prea dezvoltata?
Sunt asa frustrant de felul cum sunt construit incat am comandat prafuri și mananc ca obsedatul sa fiu mai mare.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~Am 18 ani și sunt scund, arat ca un copil ...Nu sunt eu dezvoltat sau~

tocmai ce-ai răspuns singur intrebării tale

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți să fii mai mare, adică mai înalt, la comandă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genetica, asta e raspunsul.
Si stilul de viata, dar cel mai mult genetica.
Eu (fata) aveam 1, 7 m la 10 ani
= ))
Si toti credeau ca am 15 ani.
Dar nu prea a trebuit sa mai imi fac griji ca de atunci nu m-am mai inaltat deloc.